Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Російський слід у вбивстві Павла Шеремета

Автор:

|

Серпень 13, 2016

|

Рубрика:

Російський слід у вбивстві Павла Шеремета

-650x420

Загиблий не вважав безпечним перебування російських опозиціонерів в Україні через активну діяльність тут Федеральної служби безбеки (ФСБ). Такий висновок робить 13 серпня інтернет-видання «Пульс Києва», аналізуючи інтерв’ю відомого російського опозиційного політика Іллі Яшина. Той, зокрема, згадує: «Після загибелі Нємцова ми з Павлом говорили про те, що треба було вмовити Бориса переїхати до Києва… Правда, тоді Шеремет сумно посміхався і говорив, що це лише «ілюзія безпеки», і що ФСБ почувається в Києві як вдома».

Ілля Яшин не виключив, що вбивство Павла Шеремета є попередженням росіянам, які емігрували до Києва. Адже якщо називати речі своїми іменами, то війна Росії на Донбасі триває. І Кремлю вигідно дестабілізувати обстановку в Україні. При цьому ще й нанести серйозний удар по репутації Петра Порошенка. Але на думку російського опозиціонера, можливий також інший мотив: послати попередження тим росіянам, які емігрували до Києва і продовжують критично висловлюватися про Володимира Путіна.

Нагадаємо, Павла Шеремета убили вранці 20 липня у центрі Києва. За попередніми даними, кілери використовували вибуховий пристрій з дистанційним управлінням. Слідство розробляє чотири версії злочину, серед яких є і російський слід.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply