Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Російський слід кілера проходив через Донецьк

Автор:

|

Квітень 02, 2017

|

Рубрика:

Російський слід кілера проходив через Донецьк

Українські інтернет-портали 2 квітня цитують витяги з оприлюдненого напередодні у німецькому виданні Bild інтерв’ю з генеральним прокурором Юрієм Луценком. У ньому справді є варті уваги новини. Слідство встановило, що вбивця колишнього депутата російської Держдуми Дениса Вороненкова в березні побував у окупованому Донецьку.

«Вбивця переслідував жертву понад кілометр, а потім розстріляв… Раніше він служив у Національній гвардії МВС України. 6 березня вбивця перебував на тимчасово окупованій території, а саме в місті Донецьк. Це дало президенту і мені підстави підозрювати Росію. Нацгвардійцям, у тому числі колишнім, заборонено залишатися в цьому районі», – сказав Юрій Луценко. Він також розповів, що проведено обшук у квартирі, де кілер зупинився разом з двома іншими особами. Але не повідомив жодних подробиць про це.

Нагадаємо, Денис Вороненков, який з причин особистої безпеки покинув Росію й поселився в Україні, застрелений 23 березня в центрі Києва на вулиці Пушкінській. Його охоронець смертельно поранив нападника і той того ж дня помер у лікарні. Згодом стало відомо, що вбивця – громадянин України 1988 року народження Павло Паршов. Він народився в Севастополі й був завербований російськими спецслужбами.

На світлині: місце злочину.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply