Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Російський окупант загубив військовий квиток

Автор:

|

Липень 26, 2017

|

Рубрика:

Російський окупант загубив військовий квиток

І кого вони там у своїх «вооружонних силах» на контрактну службу вербують! Один у полон потрапив, інший документи погубив. Та ще й почав шукати їх через соціальні мережі, чим остаточно викрив брехливість кремлівської пропаганди. Отож, російські військовослужбовці на Донбасі є! У тому числі й дуже неуважні.

Цю історію українські інтернет-портали переповіли 26 липня з посиланням на міжнародне розвідувальне співтовариство  InformNapalm. Отож, у Горлівці російський солдат Владислав Глухов загубив військовий квиток та документи. 21 липня у російській соцмережі з’явилося повідомлення про втрату: «15 липня загубив російський військовий квиток і документ від машини, у військовому квитку були гроші, залиште їх собі, а поверніть будь ласка… військовий квиток на ім’я Глухов Владислав Андрійович». Як з’ясувалося, про таку особу є дані на сайті «Миротворець». А ще там сказано, що «перебуває в місті Горлівка Донецької області». І запис про загублений квиток опубліковано у групі Горлівки у мережі VK. В іншому оголошенні російський військовослужбовець вказав і район втрати документів – «ринок шахтаря або другої лікарні». «Ринок шахтаря» – це ринок, розташований біля стадіону «Шахтар» у центрі окупованої Горлівки.

Волонтери розвідувального співтовариства за номером мобільного телефону з оголошення ідентифікували і дружину Владислава Глухова Вікторію. Вочевидь, солдатик в страху перед командирами не знайшов нічого іншого, як вказати її телефон, чим абсолютно не по-чоловічому підставив кохану. Окрім того в своїх альбомах Владислав виставив спільне фото із «спікером» так званої «ДНР» Едуардом Басуріним.

Цікаво, як тепер буде відбріхуватися російське військове відомство?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply