Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Російський міністр раптом сказав правду

Автор:

|

Липень 02, 2017

|

Рубрика:

Російський міністр раптом сказав правду

«Лавров визнав участь РФ у конфлікті на Донбасі», – кореспонденцію з таким заголовком оприлюднила 2 липня інтернет-газета «Українська правда». Видання цитує один вельми цікавий вислів міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова на Міжнародному науково-експертному форумі «Примаковські читання» у Москві: «Я читав і досі чую критику про те, що ми даремно вплуталися у конфлікт на Донбасі, в сирійський конфлікт». Видання наголошує, що в англомовній версії стенограми ці слова звучать навіть гостріше – «decision to join the fight in Donbass and in Syria» (рішення приєднатися до боїв на Донбасі і в Сирії).

Фактично, це є визнанням участі Росії у конфлікті в Україні, яку її політичне керівництво постійно і категорично відкидає. Цікаво, як Кремль буде виплутуватися з цієї ситуації?

А тим часом з оприлюдненого 2 липня зведення прес-центру штабу АТО дізнаємося, що минулої доби окупаційні війська 25 разів відкривали вогонь по українських позиціях. Переважно це відбувалося з настанням сутінків та вночі. Контрольовані російською владою бандформування вели обстріли з танків, озброєння бойових машин піхоти (БМП), мінометів різних калібрів, протитанкового ракетного комплексу і навіть з 152-міліметрових гармат. Знову активізувалися російські снайпери.

Надійшла і скорботна звістка – вчора загинули два захисники Вітчизни.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply