Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Російський крейсер, що потребує ремонту

Автор:

|

Листопад 12, 2016

|

Рубрика:

Російський крейсер, що потребує ремонту

1112___08-admiral_kuznetsov_aircraft_carrier

У суботу, 12 листопада, авіаносна група Північного флоту Росії, до якої входять крейсери «Адмірал Кузнєцов» і «Петро Великий», підійшла до берегів Сирії. Кораблі маневрують в східній частині Середземного моря. Ескадра вирушила з Североморська 15 жовтня і, обігнувши усю Європу, вийшла у заданий район. Впродовж плавання російським судам відмовили у поповненні пальним Іспанія і Мальта. Висловлювалися сумніви, чи кораблі зможуть дійти до місця призначення без дозаправлення у портах середземноморських країн. Однак російське мілітарне відомство тоді заявило, що його авіаносна група цілковито забезпечена необхідними запасами для виконання завдань в автономному режимі.

Раніше повідомлялося, що палубна авіація крейсера «Адмірал Кузнєцов» вже бере участь в нанесенні ударів в околицях Алеппо. Але виникає запитання, а що буде пізніше? Колись же доведеться повертатися. Тим самим шляхом, чи прориватися через Босфор у Чорне море?

«Адмірал Кузнєцов» з довжиною корпусу у 306 метрів є найбільшим кораблем військово-морських сил Росії. Відповідно й проблеми у  нього великі. Збудований єдиний радянський (а нині – російський) авіаносець у місті українських корабелів Миколаєві. Але давненько. Спущений на воду ще у 1987 році. На судні постійно виникають технічні проблеми. Його ремонтували у 2015 році, а тепер кажуть, що після повернення з Середземного моря буде новий ремонт, вже з модернізацією. Якщо допливе…

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply