Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Російський «конверт» з сотнями мільйонів

Автор:

|

Квітень 21, 2017

|

Рубрика:

Російський «конверт» з сотнями мільйонів

Служби безпеки України (СБУ) спільно з прокуратурою викрила у місті Дніпрі конвертаційний центр із загальним обігом у 700 мільйонів гривень (понад $ 26 мільйонів). Є підстави вважати, що його контролювала одна з російських банківських установ, а діяв він за погодженням з власниками корпорації, що зареєстрована в Росії.  Про це повідомляє 21 березня прес-служба СБУ.

Організатори шахрайської схеми створили низку фіктивних фірм для надання незаконних послуг з мінімізації податкових платежів, протиправного формування податкового кредиту та переведення коштів у готівку. Підприємства-замовники перераховували безготівкові кошти на рахунки фіктивних підприємств, які були зареєстровані на підставних осіб. Потім зловмисники знімали гроші готівкою під виглядом фінансової винагороди. При цьому директори підприємств-отримувачів документів не підписували, до банківської установи не ходили. Таким чином загалом вдалося вивести у «тінь» понад 700 мільйонів гривень.

В офісах, місцях проживання та автомобілях підозрюваних оперативники вилучили 1,2 мільйона гривень (приблизно $ 45 тисяч), 42 печатки «фіктивних» підприємств та фінансово-господарську документацію, яка допоможе відтворити усю злочинну діяльність групи.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply