Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 1, 2021

Російський генерал, що спростовував очевидне

Автор:

|

Серпень 22, 2017

|

Рубрика:

Російський генерал, що спростовував очевидне

Учорашнє призначення послом Росії у США Анатолія Антонова викликало значний резонанс не лише в Україні, а й загалом у світі. Адже у біографії нового амбасадора є немало сторінок, яких вартувало б соромитися. Не кажучи вже про те, що цей пан опинився у санкційних списках  Євросоюзу, України, Канади та низки інших держав.

22 серпня сайт «Європейська правда» оприлюднив аналітичну статтю «Генерал-посол Володимира Путіна: як підсанкційний дипломат очолив місію Росії в США», де розповів про те, хто такий Анатолій Антонов.

Він перебував на високих посадах у двох різних відомствах: служив заступником міністра оборони Росії, а згодом – міністра закордонних справ. І займався тим, що відкидав справедливі звинувачення щодо російської агресії проти України. «Європейська правда» пише: «Нинішній посол Росії в США у той час мав чітке завдання: він повинен був відбити звинувачення щодо присутності російської армії на українській території. Це стосується російської агресії і в Криму, і на Донбасі».

Ще на початку 2014-го військовий дипломат Анатолій Антонов намагався переконати світ, що Росія не займається окупацією Криму, а лише посилює охорону від «київської хунти» особового складу свого Чорноморського флоту. Після анексії Криму виправдовував конфіскацію росіянами більшої частини українських військових кораблів, а з початком російської агресії на Сході України намагався зупинити підтримку нашої держави Заходом. Врешті намагався переконати світ, що у так званих «ЛНР» та «ДНР» немає російських військових.

На початку 2015 року Євросоюз включив Анатолій Антонова до переліку осіб, на яких накладені персональні санкції. В обґрунтуванні цього рішення сказано, що він «на посаді заступника в Міноборони був залучений до підтримки розгортання російських військ в Україні».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply