Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Російський генерал не став очільником Інтерполу

Автор:

|

Листопад 21, 2018

|

Рубрика:

Російський генерал не став очільником Інтерполу

На 87-й Генеральній асамблеї Міжнародної організації кримінальної поліції у середу, 21 листопада, президентом обраний Кім Чон Ян з Південної Кореї. Відтак, представник російського Міністерства внутрішніх справ генерал-майор поліції Олександр Прокопчук, який вважався фаворитом, не зміг зайняти цю високу посаду.

Нагадаємо, що проти його кандидатури активно виступали США, Україна, Литва, низка інших держав, а також представники російської опозиції і переслідуваний російською владою британський фінансист Вільям Браудер. Вони заявляли, що Інтерпол не може очолювати представник країни, яка порушує міжнародне право. Противники кандидатури Олександра Прокопчука також побоювалися, що Росія буде використовувати цю посаду для зведення рахунків і переслідування політичних опонентів.

Новий очільник Інтерполу Кім Чон Ян з жовтня був виконувачем обов’язків президента після того як попередній глава, представник Китаю Мен Хунвей, спочатку зник, а згодом з’ясувалося, що він затриманий на батьківщині і знаходиться під слідством. Кім Чон Ян перебуватиме на посаді до 2020 року, коли повинна була закінчитися каденція його попередника.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply