Новини для українців всього свту

Sunday, Mar. 7, 2021

Російський акцент у німецькій політиці

Автор:

|

Серпень 16, 2017

|

Рубрика:

Російський акцент у німецькій політиці

Відразу кількох функціонерів правопопулістської партії «Альтернатива для Німеччини» (АДН) підозрюють в тісних контактах з передбачуваним російським агентом, поляком Матеушем Піскорським. Про це у середу, 16 серпня, повідомили кілька засобів масової інформації з посиланням на секретну доповідь федерального відомства з охорони конституції ФРН і Федеральної розвідувальної служби (BND).

Як твердять, пан Піскорський, який імовірно працює на російську розвідку, вже рік перебуває в Польщі у слідчому ізоляторі. Спецслужби Німеччини теж вважають його проросійським агітатором, що отримує гроші від Кремля.

Як можна дізнатися із зібраних даних, Матеуш Піскорський, зокрема, організовував поїздки спостерігачів на сумнівні вибори в регіонах, що знаходяться під впливом Росії. У цих місіях брали участь і депутати земельних парламентів від АДГ. З цією метою торік функціонери АДГ заснували в Берліні товариство «Німецький центр євразійських досліджень» Його ключовим партнером і головою є головний редактор правого журналу “Zuerst!” Мануель Оксенрайтер.

Аналітики та експерти вже роками твердять про підтримку Кремлем політичних сил популістського, ультраправого спрямування у багатьох державах Європи. Тепер цей висновок може бути підтверджений реальними фактами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply