Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Російських злочинців – на лаву у Гаазі!

Автор:

|

Серпень 15, 2017

|

Рубрика:

Російських злочинців – на лаву у Гаазі!

Сайт «Радіо Свобода» 15 серпня повідомив, що Головна військова прокуратура України передала до офісу Міжнародного кримінального суду матеріали розслідування воєнних злочинів, вчинених російськими військовими під Іловайськом у серпні 2014 року.

Загалом відтоді за підсумками розслідування агресивної (гібридної) війни Російської Федерації проти України до кримінальної відповідальності притягнуто 89 осіб, у тому числі 43 російських громадянина. Про підозру у посяганні на територіальну цілісність України, веденні агресивної війни та порушенні законів і звичаїв війни у поєднанні з умисним убивством повідомлено заступника начальника генерального штабу збройних сил Росії Миколі Богдановському.

Заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос, розповідаючи у мережі Facebook про підсумки цього копіткого розслідування, написав: «Ми зробили і далі робитимемо все, щоб російська розстрільна команда і ті, хто віддав наказ на військовий злочин, сиділи на лаві суду в Гаазі. Це буде. Рано чи пізно».

Нагадаємо, що кремлівські правителі всіляко заперечують усі факти присутності російських військ на Донбасі, цинічно заявляючи, що там можуть бути лише «добровольці».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply