Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Російську агресію засуджують і росіяни

Автор:

|

Грудень 02, 2018

|

Рубрика:

Російську агресію засуджують і росіяни

Антивоєнні акції відбулися у неділю, 2  грудня, у Санкт-Петербурзі та Волгограді. З плакатами на тему інциденту в районі Керченської протоки на петербурзький Невський проспект вийшло близько півсотні активістів.

Організатор пікетів Ольга Смирнова назвала захоплення українських моряків черговою спробою Росії збільшити зону окупації українських територій. Учасники акції зажадали звільнити українських моряків, повернути Україні її захоплене майно, припинити морську блокаду портів України в Азовському морі і покарати винних у захопленні українських кораблів. Активісти також вважають, що українським морякам повинен бути наданий статус військовополонених, однак їх судять як цивільних осіб, що вчинили кримінальний злочин.

З міркувань безпеки пікетувальники не розтягувалися по Невському проспекту, а змінювали один одного з різними плакатами. Замість однієї години акція тривала близько трьох.

У місті Волгограді (колишній Сталінград) пікети відбулися у районі Центрального ринку з 14 до 16 години. Активісти стояли з плакатами «Путіне, дай спокій Україні!», «А на війну гроші є?», «Війна з Україною – безумство нашої влади», «Лікаря у Кремль!»

Світлини: під час акцій у Санкт-Петербурзі (вгорі) та Волгограді (внизу).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply