Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Російські спецслужби не люблять «Pussy Riot»

Автор:

|

Лютий 25, 2018

|

Рубрика:

Російські спецслужби не люблять «Pussy Riot»

У неділю, 25 лютого, двох учасників цього гурту, які приїхали до міста Керчі в окупованому Росією Криму, затримали і відвезли у місцеве відділення Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії. Йдеться про Ольгу Борисову і Олександра Софеєва.

Вони прибули на поромі через Керченську протоку. Обох вхопили, що називається, відразу ж з корабля. Телефони відібрали. Єдине, що встигла зробити Ольга Борисова, так це написати у мережі Twitter, що на березі їх зустрічали 6 поліцейських, які не пояснили причин затримання. У відділку вона поцікавилася, в якому статусі перебуває. На це почула відповідь, що її просто запросили на бесіду. «Так запросили, що мене сюди везли насильно» – заявила Ольга Борисова. Через кілька годин після проведення так званої профілактичної бесіди обох затриманих відпустили.

«Pussy Riot» — російський феміністичний панк-рок-гурт, що організує свої виступи у форматі несанкціонованих акцій у непризначених для цього місцях. Вперше про нього почули у 2011 році. А у березні наступного Надія Толоконникова, Марія Альохіна та Катерина Самуцевич після акції в Храмі Христа Спасителя у Москві засуджені за статтею «Хуліганство» до двох років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Світлина: акція «Pussy Riot» на підтримку Олега Синцова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply