Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Російські солдати, згадайте польських конфедератів!

Автор:

|

Квітень 03, 2016

|

Рубрика:

Російські солдати, згадайте польських конфедератів!

MICT_n__16-04-03__04_рускі конфедерати

Було таке явище у феодальній Польщі. Коли влада затримувала платню військовим, ті покидали позиції, створювали спілку з внутрішнім самоуправлінням й починали в жорсткий спосіб домагатися повернення їм боргів. Щось подібне повторюється нині в середовищі російських контрактників на Донбасі. Правда, не поміщено безчинств у маєтностях сучасних магнатів. Незадоволення скеровують на бронетехніку.

В середині березня сайт charter97.org з посиланням на прес-службу Головного управління розвідки Міністерства оборони Украйни повідомив, що командир і всі військовослужбовці 3 танкової роти танкового батальйону 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти подали рапорти на звільнення з військової служби й погрожували знищити танки, якщо командування не задовольнить їх вимог з виплати грошового утримання.

Очевидно не задовольнили. Те ж джерело повідомило, що на полігоні поблизу Тореза військовослужбовці запалили два танки. Один Т-72 згорів, інший вдалося погасити. Є інформація що воякам не лише затримували платню. Командири забирали близько третини отриманого на так звані «нужди підрозділу». Ну то йшли б геть ті найманці! Принаймні, польські конфедерати так робили.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply