Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Російські сліди в інтернет-просторі

Автор:

|

Січень 07, 2017

|

Рубрика:

Російські сліди в інтернет-просторі

0107___03-1

Сайт «ВВС» 7 січня розповідає про звіт американської розвідки, оприлюднений після зустрічі обраного президента Дональда Трампа з керівниками спецслужб. Автори документу твердять, що Володимир Путін дав наказ організувати кампанію з метою знизити довіру американців до президентських виборів, дискредитувати кандидата від Демократичної партії Гілларі Клінтон і врешті вплинути на результати виборів.

Після цієї зустрічі обраний президент США Дональд Трамп вкотре повторив, що хакерські атаки не вплинули на підсумки виборів. Однак подякував розвідникам за роботу і пообіцяв призначити спеціальну групу, відповідальну за розробку плану протидії атакам хакерів.

А від Федерального відомства з охорони конституції Німеччини у суботу, 7 січня, надійшла інформація, що вдалося виявити російський слід у листопадовій атаці хакерів на Організацію з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ). Аналітики прийшли до висновку, що структурні особливості цього кібер-нападу аналогічні застосованим при нападі на німецький бундестаг та мають ознаки зв’язку з російськими джерелами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply