Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Російські провокації в Азовському морі

Автор:

|

Вересень 25, 2018

|

Рубрика:

Російські провокації в Азовському морі

Одразу зазначимо, здійснити їх країні-агресору не вдалося. У вівторок, 25  вересня, прес-служба Військово-Морських Сил України повідомила у мережі Facebook, що пошуково-рятувальне судно «Донбас» та морський буксир «Корець», успішно здійснили перехід з Одеси до Маріуполя.

Ось як описано ситуацію: «Поблизу рейду Маріуполя в районі якірної стоянки була спроба провокації з боку російського прикордонного катера типу «Мангуст», який нещодавно вже створював подібні дії, небезпечно маневруючи поряд з українським катером Морської охорони. Прикордонний катер РФ на великій швидкості намагався зблизитись з нашими кораблями, але рішучими активними діями екіпажів малих броньованих артилерійських катерів «Лубни» та «Кременчук» він був зупинений та недопущений до місця стоянки пошуково-рятувального судна «Донбас» та морського буксиру «Корець».

Окрім того, російська пропаганда поширила неправдиву інформацію, начебто Україна заплатила за лоцманські послуги при проходженні Керченською протокою. Насправді нічого подібного не було.

Нагадаємо, що судна «Донбас» та «Корець» стануть основою новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азовському морі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply