Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Російські олігархи вже відчули тиск санкцій

Автор:

|

Квітень 09, 2018

|

Рубрика:

Російські олігархи вже відчули тиск санкцій

Сукупні статки 50 російських доларових мільярдерів у понеділок, 9 квітня, зменшилися на суму, що перевищує $12 млрд. До цього призвела реакція на нові, днями запроваджені, санкції США. Після того, як інвестори почали розпродавати російські активи, впали рубль і російський фондовий індекс РТС.

Найсбільніше постраждав Олег Дерипаска. Наприклад, акції російської алюмінієвої компанії «Русал», у якій йому належить значна частка, втратили понад половину своєї вартості. Керівництво компанії попередило про ризик технічного дефолту щодо низки кредитних зобов’язань, а статки самого Олега Дерипаски скоротилося майже на чверть – на $1,3 млрд.

У числі інших найбагатших росіян, які зазнали сьогодні втрат, – Володимир Лісін (близько $540 млн), Олексій Мордашов (близько $530 млн), Леонід Міхельсон (близько $800 млн) і Сулейман Керімов (близько $840 млн). Причому не всі з них потрапили під нові санкції США.

Нагадаємо, що 6 квітня міністерство фінансів США запровадило санкції проти 24 російських бізнесменів і чиновників, включених у так звану «Кремлівську доповідь».

Світлина: Олег Дерипаска.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply