Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Російські окупанти воюють ще й брехнею

Автор:

|

Лютий 11, 2017

|

Рубрика:

Російські окупанти воюють ще й брехнею

Останнім часом на facebook-сторінці прес-центру штабу АТО щораз частіше з’являються термінові повідомлення. А це означає, що війська загарбників почали вдаватися до особливо зухвалих акцій, що виходять за межі звичних уже провокацій.

Дуже показовою стала тут минула доба. У другій половині дня бандитські формування сепаратистів та їхніх кремлівських господарів піддали потужним обстрілам Красногорівку.  Тут здійснено два артилерійські нальоти із застосуванням установок залпового вогню БМ-21 “Град”, танків, гармат калібром 152 міліметри та 120-міліметрових мінометів. Терористи скерували на село і позиції українських армійців 28 ракет, 29 мін, 4 снаряди з гармат та 10 танкових. Та найпідліше у цьому те, що ворожа пропаганда звинувачує у таких раптових обстрілах українську артилерію, використовуючи брехню як потужну зброю. Це і є елементом гібридної війни. Тому прес-центру штабу АТО звертається до усіх засобів масової інформації, що висвітлюють події у зоні бойових дій на Донбасі, з проханням ретельно перевіряти інформацію, що надходить з російських та проросійських джерел.

А з чергового зведення, що оприлюднене 11 лютого, дізнаємося, що загалом окупанти минулої доби здійснили 63 обстріли. На щастя, всі наші бійці живі та неушкоджені.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply