Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Російські гонорари американського генерала

Автор:

|

Квітень 02, 2017

|

Рубрика:

Російські гонорари американського генерала

Колишній радник президента США з національної безпеки Майкл Флінн у новій декларації про доходи підтвердив інформацію про отримання $45 тисяч від «Russia Today» за промову, виголошену в 2015 році на організованій російським прокремлівським телеканалом конференції. Про це 2 квітня повідомив сайт «ВВС».

Наголосимо, що раніше цю ж суму називав комітет палати представників з нагляду та урядової реформи. І ще американські ЗМІ повідомляють, що у першому фінансовому звіті, поданому Майклом Флінном у лютому, ці дані були відсутні. А у новому декларант додатково повідомляє  також про отримання винагород та гонорарів за співпрацю з російським вантажним авіаперевізником «Волга-Дніпро» і з американською дочірньою компанією «Лабораторії Касперського». «ВВС» твердить, що у декларації пана Флінна від 11 лютого згадано отримання гонорарів за промови, але не вказані назви компаній, які платили.

Нагадаємо, що у лютому генерал-лейтенант у відставці Майкл Флінт став ще й відставним радником президента США з національної безпеки. Він добровільно пішов з посади, визнавши, що дезінформував своє керівництво про контакти з російським послом Сергієм Кисляком в грудні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply