Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Російські хакери взялися за Еммануеля Макрона

Автор:

|

Квітень 25, 2017

|

Рубрика:

Російські хакери взялися за Еммануеля Макрона

Не встиг він ще як слід порадіти перемозі у першому турі виборів президента Франції, як експерти в сфері кібербезпеки повідомили прикру новину. На їх думку хакери з Росії атакують комп’ютери передвиборного штабу Еммануеля Макрона. Є також небезпідставні підозри, що це частина тієї ж хакерської групи, що стояла за зломом комп’ютерів Демократичної партії, кандидата від Гілларі Клінтом мала переважно мала вищий рейтинг на виборах президента США.

На думку фахівця компанії Trend Micro Фейке Хакборда, за атаками на фаворита французької президентської гонки стоїть група російських хакерів, відома як Fancy Bear, APT28, а також Pawn Storm. Вона використовує широкий арсенал технічних засобів і прийомів, намагаючись заволодіти логінами, паролями та іншою інформацією про працівників Еммануеля Макрона. Нагадаємо, що він вийшов до другого туру президентських виборів у Франції разом Марін Ле Пен. А вона настільки виразно демонструвало останнім часом свої симпатії до Росії, що від Кремля можна очікувати дуже рішучого втручання у кампанію її конкурента та й у сам процес голосування.

Окрім того, представник французького агентства з кібербезпеки ANSSI підтвердив, що на офіс Еммануеля Макрона було організовано кілька кібератак.

Групу Pawn Storm підозрюють в причетності до кібернападів на різні політичні організації, включаючи Християнсько-демократичний союз в Німеччині, уряд Туреччини, парламент Чорногорії, а також Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) та телеканал Аль-Джазіра.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply