Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Російські діти втрачають свідомість від голоду

Автор:

|

Січень 23, 2019

|

Рубрика:

Російські діти втрачають свідомість від голоду

Такі випадки частішають у школах Кузбасу. Про це у середу, 23 січня, говорив уповноважений з прав дитини у Кемеровській області Росії Дмитро Кисліцин. Виступаючи з доповіддю на сесії обласної ради, він завив, що класні керівники констатують соціальне розшарування серед учнів, пов’язане з харчуванням.

«Одні діти у нас йдуть на обід в школах, а інші сидять в класах і не обідають. Почастішали випадки зомлівання дітей з голоду, що змушує турбуватися. У батьків немає грошей, щоб погодувати дитину з ранку, а тим більше дати йому на обід ті самі 50 рублів ($0,75), які дитина повинна платити за обіди. Ці випадки не поодинокі…», – розповів омбудсмен. Він також наголосив, що така ситуація спостерігається з учнями сільських шкіл і дітьми, яких привозять у школи з селищ. За його словами, ця проблема актуальна і для інших сільських шкіл Кузбасу, а щоб її розв’язати, необхідна увагу держави.

Від себе додамо, держави, де вистачає коштів на агресію в сусідніх країнах і на розроблення нових видів зброї масового знищення.

Світлина з сайту «Deutsche Welle».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply