Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Російська пропаганда діє через Лондон  

Автор:

|

Березень 25, 2018

|

Рубрика:

Російська пропаганда діє через Лондон  

Про це у неділю, 25 березня, пише респектабельна щодення газета The Daily Telegraph. А її даними, йдеться про два канали, що володіють ліцензією британського наглядового відомства Ofcom і зареєстровані в столиці Сполученого Королівства – Ren TV та НТВ.

Ці телевізійні канали, що належать Росії, могли використовувати Велику Британію як центр для поширення пропагандистських ідей і «теорій змови» про недавнє отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля у місті Солсбері. Такі передачі викликають «серйозну стурбованість» у країнах, що є сусідами Російської Федерації, як дезінформаційні кампанії. Зокрема, було передано заклик до глядачів підписати петицію з ініціативою референдум щодо зміни конституції Латвії, а також помилкове твердження про те, що ініціатива була схвалена латвійським виборчкомом.

Посол Латвії у Сполученому Королівстві Байба Браже сказала, що відомству Ofcom необхідно «робити більше» для вирішення цих завдань, а також закликала до змін у правилах Євросоюзу, які могли б дозволити втручатися у конфліктні ситуації місцевим регуляторам. Правила Євросоюзу дозволяють мовникам транслювати свої передачі на території всіх країн-членів, навіть якщо телеканали зареєстровані тільки в одній державі. На думку пані Браже, канал Russia Today транслював «чисту пропаганду».

Світлина: посол Латвії у Великій Британії Байба Браже.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply