Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Російська поліція знову затримувала демонстрантів

Автор:

|

Лютий 10, 2019

|

Рубрика:

Російська поліція знову затримувала демонстрантів

Акція «Марш материнського гніву» відбулася у неділю, 10 лютого, в багатьох містах Росії. Небайдужі громадяни вийшли на вулиці в знак протесту проти політичних репресій. У Москві та Санкт-Петербурзі поліція затримала щонайменше десять протестувальників.

«Марші материнського гніву» були організовані на підтримку активістки руху «Відкрита Росія» Анастасії Шевченко та інших політв’язнів у Росії. ЗМІ наводять тексти гасел, які скандували маніфестанти: «Свободу політв’язням», «Руки геть від дітей і матерів» та інші. Траплялися також антипутінські плакати. Символом акції стало зображення чорного серця, яке багато учасників прикріпили до одягу.

Приводом для проведення акції стали кримінальні справи проти двох жінок-активісток – Анастасії Шевченко у Ростові-на-Дону і Лії Мілушкіної у Пскові. 31 січня, невдовзі після того, як Анастасія Шевченко була відправлена ​​під домашній арешт, в реанімації померла її 17-річна дочка. Організатори маршу у своєму зверненні наголосили: «Сьогодні переслідування жінок, матерів за те, що вони хочуть кращого майбутнього, кращої організації держави і суспільства в нашій країні, стало буденністю!».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply