Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

«Roshen» прощається з Липецькою фабрикою

Автор:

|

Січень 20, 2017

|

Рубрика:

«Roshen» прощається з Липецькою фабрикою

0120___07--11

Корпорація ухвалила рішення закрити свою скандальну фабрику у Російській Федерації (РФ) з економічних та політичних причин. Хоч повна зупинка виробництва відбудеться не одразу, а по закінченні сировини для солодощів. Орієнтовно консервацію заплановано здійснити у квітні 2017 року. Відтак, вже скоротили значну кількість персоналу на виробництві. Про це повідомляє 20 січня «liga.net» з посиланням на прес-службу корпорації.

Додамо, у «Roshen» відзначають – з 2013 року виробництво на фабриці зменшилося утричі через декілька пов’язаних між собою чинників: заборони Росспоживнагляду на імпорт української продукції «Roshen», дискредитація діяльності фабрики в українській та російській пресі, тиск органів влади та зниження рівня купівельної спроможності громадян. Попри це, за 2014-16 роки корпорація вивела близько $72 млн дивідендів в Україну. З них – 125,6 млн грн. податків (приблизно $4,5 млн).

Додамо, речник президента Росії Дмитро Пєсков вже прокоментував закриття фабрики: «Це рішення власників. Компанія могла б продовжувати роботу, але якщо акціонери ухвалюють таке рішення (про закриття), це їхнє суверенне рішення».

Зазначимо, за словами президента корпорації В’ячеслава Москалевського, через арешт майна Липецької кондитерської фабрики, що його наклав слідчий комітет РФ, продаж цього відділення став неможливим. Тоді у «Roshen» заявляли, що Володимир Путін прямо не дає позбутися фабрики.

Світлини: фото з відкритих джерел, ТСН.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply