Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Роман Зозуля як жертва пропаганди та інтриг

Автор:

|

Лютий 10, 2017

|

Рубрика:

Роман Зозуля як жертва пропаганди та інтриг

Як ми вже повідомляли, нещодавно цей гравець збірної України з футболу на правах оренди перейшов із севільського «Бетіса» до мадридського «Райо Вальєкано», що спричинило низку конфліктів. Вболівальники нового для Романа клубу розпочали погрожувати футболісту через його нібито ультраправу позицію. Хоча сам він категорично це заперечує.

Відповідно Роман Зозуля не був впевнений у своєму майбутньому в цьому клубі. Для гравця оголосили пропозицію – або грати за «Райо…» із забезпеченням постійної охорони, або ж повернутись до «Бетіса» та тренуватися з цим клубом. Як виявилось, за футбольним законодавством Іспанії гравець не може двічі змінити клуб за період трансферного вікна. Тому в результаті Роман «випав» із футболу на півроку, хоч адвокати досі шукають «лазівки» для українця. За словами гравця, він найбільше переживає за безпеку сім’ї, адже вболівальники могли перейти від погроз до активних дій.

Зрештою у «Бетісі» футболіста зустріли радісно та надали необхідну підтримку. А президент Ліги професійного футболу Іспанії вже заявив, що на 10 вболівальників «Райо…» подали позов у суд. Хоч, наприклад, міністр внутрішніх справ країни Хуан Ігнасіо Сойдо не вважав погрози в бік футболіста серйозними.

Додамо, думки щодо причин такої агресії у ставленні до Романа Зозулі розійшлись. Так, іспанська преса припускала, що упередженість фанатів сформувалося під впливом телеканалу «Russia Today». Також зазначали – можливо Роман став жертвою навколофутбольних суперечок. Так, фанати «Райо…» серйозно недолюблюють президента клубу Рауля Мартіна Преса. А саме він «стояв» за орендою українця. Врешті, є ще й фактор давньої неприязні між фанатами клубів. Отож, політика тут може бути лише не надто вдало вигаданим приводом.

Світлини: Володимир Пєсня/Sputnik, Твіттер.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply