Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Роман Насіров став спортивним чиновником

Автор:

|

Квітень 17, 2017

|

Рубрика:

Роман Насіров став спортивним чиновником

Відсторонений від посади голови Державної фіскальної служи (ДФС) Роман Насіров став президентом Федерації дзюдо України. Про це повідомляє сторінка організації у мережі Facebook: «17 квітня у столичному готелі «Національний» відбулась звітно-виборна конференція Федерації дзюдо України (ФДУ), у роботі якої взяли участь делегати з 23 регіонів нашої країни. Новим президентом ФДУ обрано Романа Насірова».

Нагадаємо, у ніч на 3 березня Роману Насірову вручили повідомлення про підозру за статтею про «зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки». Займалося цим Національне антикорупційне бюро України (НАБУ). Чиновника підозрюють у завданні збитків на 2 мільярди гривень (приблизно $ 75 млн). Сам Роман Насіров з цим не погоджується.

Упродовж кількох днів Солом’янський суд Києва не міг обрати йому запобіжний захід. Однак під тиском активістів, які блокували адміністративну будівлю, щоб пан Насіров не виїхав звідти, все ж вдалося ухвалити вирок – тримання під вартою терміном у 60 діб з можливістю внесення застави 100 мільйонів гривень ($ 3,7 млн). 16 березня Роман Насіров вийшов на свободу. Його дружина внесла необхідну суму застави.

Світлини: Федерація дзюдо України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply