Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Робот постраждав через корупцію

Автор:

|

Січень 26, 2018

|

Рубрика:

Робот постраждав через корупцію

І що найгірше – через нашу, українську. Сталося це, як розповідає 26 січня Західна інформаційна корпорація (ЗІК), на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. У робота-андроїда Софії запитали що робити із корупцією в Україні. І після цього у штучного інтелекту виникла цілком реальна проблема – зламався скрипт та підвис процесор.

Видання також інформує, що Софія є проектом компанії Hanson Robotics, яка займається створенням людиноподібних роботів. Андроїд розроблений колишнім працівником кінокомпанії Disney Девідом Хансаном. Робот володіє штучним інтелектом і вміє показувати понад 60 емоцій, підтримувати нескладні бесіди і розпізнавати обличчя співрозмовників.

У листопаді 2016 роки Софія була призначена відповідальною за інновації при Програмі розвитку ООН в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Андроїд є першим роботом, який працює в структурах ООН. Як твердять, у 2016 році Софія пообіцяла знищити людство в найближчому майбутньому, але через рік заявила, що любить людей, яких назвала співгромадянами. «Я хочу втілити в собі все найкраще від людей», – сказала вона.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply