Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Робочий візит Петра Порошенка до Канади

Автор:

|

Вересень 23, 2017

|

Рубрика:

Робочий візит Петра Порошенка до Канади

Про його перебіг 23 вересня розповідає офіційний сайт Президента України. У Торонто проведено зустріч Петра Порошенка з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, а також українсько-канадські переговори у розширеному складі. Поміж інших важливих питань обговорено лібералізацію візового режиму.

Президент України за традицією зустрівся з українською громадою Канади. Глава держави подякував закордонним українцям та вручив кращим з кращих державні нагороди. При цьому він наголосив: «Ви – сила, яка відстоює інтереси нашої держави за межами України. Без вашої підтримки Україні було б значно складніше протистояти викликам сьогодення».

Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко та Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо взяли участь в урочистостях із вшанування української команди «Ігор Нескорених», відкриття яких відбулося у суботу. Президент України подякував Принцу Уельському Гаррі за ініціативу заснування у 2014 році міжнародних спортивних змагань у параолімпійському стилі Invictus Games. Глава Української держави також високо відзначив зусилля Прем’єр-міністра Джастіна Трюдо та наших канадських друзів за приймання цьогорічних Ігор та назвав це ще одним сильним виявом солідарності Канади з тими, хто захищає справедливість, правду та свободу. Звертаючись до української команди Петро Порошенко сказав: «Я дуже гордий бути сьогодні тут для пошанування української команди, яка вперше братиме участь в «Іграх Нескорених». Ці солдати представляють суть незламності духу української армії».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply