Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Різні дані про вчорашні втрати в АТО

Автор:

|

Грудень 30, 2016

|

Рубрика:

Різні дані про вчорашні втрати в АТО

1230___05-1

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос 30 грудня написав на своїй сторінці у мережі Facebook коротке речення, яке викликало великі дискусії: «а на фронті нині втрати – 8 військових». Вочевидь, йшлося про завершену попередню добу, тобто – четвер. Натомість у зведеннях Міністерства оборони таких цифр не було. Коли почали виникати запитання, Анатолій Матіос уточнив, що з цих вісьмох 3 поранено, а 5 загинули за небойових умов (одне самогубство та четверо випадково підірвалися гранатою).

У свою чергу, речник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник повідомив на брифінгу, що станом на четвер не було жодних втрат. Лише поранено трьох українських військових. У коментарі для «ЛІГА.net» він ще раз уточнив, що станом на 16:00 30 грудня офіційно відомо лише про поранення одного воїна. А міністр оборони Степан Полторак заявив для «Українських новин»: «З 0:00 станом на зараз у нас немає ні поранених, ні загиблих. Тобто немає втрат».

Зазначимо, також у своєму дописі у Facebook пан прокурор заявив, що правоохоронці в Одесі затримали заступника начальника Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міноборони за вимагання та отримання від підрядника 350 тисяч гривень хабара (3% від кошторису ремонту військових казарм). З цього приводу спростувань вже не було.

На світлині: Анатолій Матіос (фото – Букви).

About Author

news

  • петя грибов

    Ну да у МО никогда нету потерь, ВРать ТАк до КОНЦА