Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Різко знизився рейтинг Володимира Путіна

Автор:

|

Червень 22, 2018

|

Рубрика:

Різко знизився рейтинг Володимира Путіна

Про це свідчать дані дослідження Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), оприлюднені у п’ятницю, 22 червня, у електронних ЗМІ. Отож, впродовж минулого тижня рівень схвалення діяльності президента Росії впав на 5 процентних пунктів і за середнім значенням склав 72,1%. При цьому зниження рейтингу з травня склало 8,2 пункта.

Роботу російського прем’єр-міністра позитивно оцінили 38,5% респондентів. Тижнем раніше діяльність Дмитра Медведєва схвалювали 41,7% респондентів, а місяцем раніше – 45,4%.

У рейтингу довіри політикам за минулий тиждень показник Володимира Путіна склав 42,0%. Тижнем раніше було 45,4%, а місяцем раніше – 47,4%.

Як вважають аналітики, зниження показників спричинили, перш за все, зростання цін на бензин, на яке не було очікуваного росіянами належного реагування уряду, а також наміри влади щодо підвищення пенсійного віку в Росії, вкрай болісно сприйняті соціумом.  І врешті, додався об’єктивний фактор – після виборів запити до президента зазвичай посилюються.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply