Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Різдвяний вертеп у фронтовому варіанті

Автор:

|

Січень 08, 2018

|

Рубрика:

Різдвяний вертеп у фронтовому варіанті

Навіть на Різдво російсько-терористичні війська не спромоглися дотриматися домовленостей про святкове перемир’я. Хоча майже впродовж усієї доби на фронті зберігалася тиша, увечері ворог таки відкрив вогонь. Про це повідомляє 8 січня прес-центр штабу АТО у своєму черговому зведенні.

На Донецькому напрямку навіть було застосовано заборонену Мінськими угодами зброю. Окупанти випустили у бік захисників Верхньоторецького півтора десятка 82-міліметрових мін. А на Луганському напрямку минулої доби зазнав поранення український боєць.

Однак навіть у цих складних умовах українці відсвяткували Різдво. Наприклад, до військовослужбовців одного із гірсько-штурмових підрозділів завітав Різдвяний вертеп. Це тих, що перебувають щоденно на передових позиція, прийшли привітати бойові побратими.  Вони заспівали традиційні колядки, нагадавши про рідну домівку і близьких. Лейтенант медичної служби на ім’я Володимир переконаний: «Наші традиції підтримують нас, особливо тут, у нелегкі моменти служби». Візит вертепу став для гірських стрільців приємною несподіванкою, за яку вони були щиро вдячні.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply