Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Різдвяне привітання від родини Президента

Автор:

|

Січень 06, 2017

|

Рубрика:

Різдвяне привітання від родини Президента

0106___05-1

Цього разу Петро Порошенко вітав українців разом з дружиною Мариною та дітьми Євгенією, Олександрою та Михайлом. Олександра виконала на фортепіано композицію Миколи Леонтовича «Щедрик», що відома в усьому світі під назвою «Carol of the Bells».

Звертаючись до громадян держави, Президент охарактеризував Різдво Христове як велике церковне та глибоко родинне свято. І промовив такі слова: «У це прекрасне свято, коли всі збираються за родинним столом, пропоную найперше біля святих образів помолитися за воїнів, які і в ці новорічно-різдвяні дні захищають нас від ворога-антихриста. Звертаюся до новонародженого Спасителя із проханням дати їм сил і берегти їхні земні життя. І всю нашу країну врятуй, Господи, від усякого зла».

«Впевнена, що всім нам хочеться зробити світ привітним та добрішим. І для цього потрібно зовсім мало – бути гарним прикладом для своїх дітей, стати вірним другом і товаришем, любити ближнього, Україну та її народ. І тоді наші тривоги стануть надією, а сумніви розвіються відчуттям гідності», – сказала дружина Глави держави.

Родина Петра Порошенка побажала усім здоров’я, міцності духу, реалізації мрій і сповнення намірів, а головне – Божого благословення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply