Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Рік неволі без жодної провини

Автор:

|

Червень 27, 2017

|

Рубрика:

Рік неволі без жодної провини

«Лефортовський районний суд продовжив термін утримання під вартою Роману Сущенку ще на три місяці, до 30 вересня», – повідомив 27 червня у мережі Twitter адвокат Марко Фейгін. Нагадаємо, що власного кореспондента агенції «Укрінформ» у Франції 30 вересня 2016 року затримали у Москві, куди він прибув із приватною поїздкою. Таким чином, без наведення жодних доказів так званий «російський суд» вже прийняв вердикт про позбавлення українського журналіста волі строком на один рік.  

Торік 7 жовтня безпідставно затриманому Роману Сущенку висунули звинувачення у «шпигунстві», назвавши його працівником Головного управління розвідки Міністерства оборони України. 24 січня Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, в якій вимагала від Російської Федерації звільнити Романа Сущенка, а також припинити переслідувати українських журналістів на території анексованого Криму.

Нещодавно адвокат Марко Фейгін повідомив, що Романові Сущенку призначили психіатричну експертизу, яка, ймовірно, відбудеться наступного місяця.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply