Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Революція Гідності триває

Автор:

|

Лютий 16, 2017

|

Рубрика:

Революція Гідності триває

На цьому акцентував увагу Петро Порошенко 16 лютого під час церемонії вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні. Глава держави переконаний – революцію продовжують бійці 72-ї бригади під Авдіївкою, контрактники, працівники «Укроборонпрому» та усе «сильне і вимогливе» громадянське суспільство.

«Найкращим пам’ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна, яку ми з вами будуємо, і її спорудження все ще потребує титанічних зусиль», – наголосив Петро Порошенко. За його словами, варто увічнити подвиг тих людей, з яких почалася нова Україна. До того ж Президент ухвалив рішення невідкладно створити проект закону про внесення змін до законодавства з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності.

Глава держави додав, що питання створення Меморіального комплексу на алеї Небесної сотні «переходить у дуже практичну площину». І запропонував створити Фонд, який підтримав би кожен етап проекту Меморіалу. «Я тут виступаю не лише ініціатором, але й першим спонсором такого фонду, щоб допомогти йому не тільки добрим словом, а й грошима», – зазначив Петро Порошенко.

Окрім цього, Президент запевнив, що усі процеси, започатковані Революцією Гідності, ще у повному розпалі. Тому не варто робити песимістичні висновки. «Мине ще не один рік змін, але, впевнений, настане той день, коли навіть Фома Невіруючий побачить і повірить, наскільки ж змінилася на краще наша з вами держава», – резюмував Петро Порошенко.

Світлини: сайт Президента України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply