Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Рецепт з Європи для венесуельської кризи

Автор:

|

Січень 26, 2019

|

Рубрика:

Рецепт з Європи для венесуельської кризи

Як стало відомо у суботу, 26 січня, низка європейських держав висунула ультиматум чинному Президентові Венесуели Ніколасу Мадуро. Німеччина, Франція, Велика Британія та Іспанія оголосили, що визнають тимчасовим главою держави спікера парламенту Хуана Гуайдо у тому випадку, якщо Ніколас Мадуро найближчим часом не оголосить нові вибори.

«Народ Венесуели повинен мати можливість визначити своє майбутнє вільно і в безпеці. Якщо протягом восьми днів не будуть оголошені нові вибори, то ми готові визнати тимчасовим Президентом Хуана Гуайдо, який запустить такий політичний процес», – написала в своєму мікроблозі у мережі «Twitter» заступник офіційного представника уряду ФРН Мартіна Фіц. Окрім того, Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес повідомив, що він закликав до такого ж кроку і Євросоюз.

Нагадаємо, що в умовах глибокої економічної кризи у Венесуелі і довготривалих масових протестів проти Ніколаса Мадуро, спікер парламенту Хуан Гуайдо 23 січня проголосив себе тимчасовим президентом країни. Його вже визнали на цій посаді Сполучені Штати й декілька інших держав. Натомість Росія назвала події у Венесуелі спробою державного перевороту, а Китай закликав США не втручатися у справи цієї країни.

Світлина AFP: Хуан Гуайдо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply