Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

«Республіка», що піде з молотка

Автор:

|

Червень 07, 2017

|

Рубрика:

«Республіка», що піде з молотка

Одразу застережемо, що різного роду фейкові псевдодержавні утворення тут ні до чого. Йдеться про Торгово-розважальний центр (ТРЦ) з такою назвою. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оголосив 7 червня, що уперше виставляє на продаж свій найдорожчий лот – права вимоги за кредитами Комерційного банку «Надра», загальна заборгованість за якими перевищила 2,72 млрд грн (майже $ 104 млн). У забезпечення за договорами передано найбільший в країні недобудований ТРЦ «Республіка». Аукціон заплановано на 7 липня, а проведуть його у системі «ProZorro.Продажі».

Банк «Надра» був заснований у 1993 році, станом на 1 липня 2014 року за розміром загальних активів займав 9 місце серед 173 банків України. Входив до Group DF, українського підприємця Дмитра Фірташа. 5 лютого 2015 року Національний банк України визнав банк «Надра» неплатоспроможним.

Будівництво ТРЦ «Республіка» розпочато навесні 2012 року на Кільцевій дорозі у Києві. Інвесторами були Дмитро Фірташ і Вагіф Алієв. Проект припинений у 2015 році рішенням власника. Це мав бути найбільшим ТРЦ в Україні, де планувалося розташувати 450 магазинів і зону розваг на площі понад 22 тис. кв. м.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply