Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Рейтинг Трампа досяг найнижчого рівня після публікації звіту Мюллера

Автор:

|

Квітень 20, 2019

|

Рубрика:

Рейтинг Трампа досяг найнижчого рівня після публікації звіту Мюллера

Підтримка президента США громадянами країни впала одразу на 3% після того, як Міністерство юстиції у четвер розкрило повний текст доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера, де йшлося про спроби Трампа згорнути слідство. Про це повідомляє в суботу центральне американське видання The Hill із посиланням на результати останнього соцопитування в США, розповідає Укрінформ.

Зазначається, що зусилля Трампа на посаді глави держави підтримують лише 37% людей. Причому, лише п’ять днів тому цей показник становив 40%. А до першої доповіді генпрокурора Вільяма Барра по “російському” розслідуванню, оприлюдненої 24 березня, рейтинг підтримки президента Трампа сягав 43%. Останнє соціологічне опитування було проведене у другій половині дня четверга – в першій половині п’ятниці, одразу після того, як Міністерство юстиції США виставило у відкритому доступі повний звіт спецпрокурора Мюллера, який охоплює 448 сторінок. У ньому, зокрема йдеться, що “хоча ця доповідь не доходить висновку, що президент вчинив злочин, він також не виправдовує його”.

Офіс Мюллера встановив, що з боку Трампа все ж відбувалися спроби звільнити спецпрокурора одразу після його призначення. Були й інші моменти, які коливалися “на межі” звинувачень у обструкції правосуддю. Трампа врятувало лише те, що ці зусилля “були в основному невдалими, але здебільшого тому, що особи, які оточували президента, відмовлялися виконувати його накази чи прохання”, підкреслюється у звіті спецпрокурора США.

Президент США Дональд Трамп висловив обурення у зв’язку з тим, що американські медіа роблять акцент на представлених у доповіді спецпрокурора Мюллера фактах щодо спроб Трампа втрутитися в “російське” розслідування на його початку. Про це він написав у Twitter у суботу.

“Фейкові ЗМІ роблять усе можливе, щоб розбурхати й розлютити політиків, а також якомога більше людей, рідко згадуючи той факт, що головним висновком у доповіді Мюллера було те, що не було жодної змови з Росією. Російська фальсифікація згинула!”- наголосив глава Білого дому.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply