Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Рейтинг Дональда Трампа б’є рекорди

Автор:

|

Жовтень 22, 2018

|

Рубрика:

Рейтинг Дональда Трампа б’є рекорди

Інтернет-видання «Deutsche Welle» у понеділок, 22  жовтня, знайомить читачів з результатами дослідження громадської думки у США перед проміжними виборами до конгресу. Опитування проводили NBC News і The Wall Street Journal.

50 відсотків американських виборців хотіли б, щоб більшість у Конгресі США після намічених на листопад виборів належала демократам, 41 відсоток бажають перемоги республіканців. Згідно з тим же опитуванням, рейтинг президента США Дональда Трампа досяг максимального високого показника за увесь час його перебування на посаді. Діяльність чинного господаря Білого дому схвалюють 47 відсотків зареєстрованих виборців, рівень несхвалення склав 49 відсотків.

Крім того, економічну політику республіканців схвалюють 43 відсотки опитаних, лише 29 відсотків вважають, тут більш правильними є позиції демократів. І щодо єдності американського суспільства. 80 відсотків зареєстрованих виборців вважають, що США розділені. І лише 18 відсотків впевнені, що в країні спостерігається єдність. При цьому зацікавленість у виборах в таборах прихильників обох партій надзвичайно висока.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply