Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Рефат Чубаров не хоче розділяти Крим та Донбас

Автор:

|

Лютий 25, 2017

|

Рубрика:

Рефат Чубаров не хоче розділяти Крим та Донбас

 

Голова Меджлісу кримськотатарського народу вважає поділ російської агресії на війну у Донецькій та Луганській областях і анексію Кримського півострова хибним. За його словами, варто віднайти спільну формулу, що допоможе разом відновлювати територіальну цілісність держави. Про це сьогодні, 25 лютого, політик заявив у рамках Міжнародного форуму «Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу».

«На жаль, нам нав’язали інший напрямок, і ми – маю на увазі Україна – пішли цим напрямом: події та війну Росії проти України на сході України ми відокремили від окупації Криму. Не можна тут виділяти пріоритети вирішення питань, пов’язаних з територіальною цілісністю України», – наголосив народний депутат Рефат Чубаров. Він закликав виробити єдиний підхід, щоб довести проукраїнським мешканцям Криму – їх не залишили наодинці із російськими репресіями.

Водночас глава Меджлісу прокоментував і «план» нардепа Андрія Артеменка, що передбачав референдум про оренду Кримського півострова Росією на 50-100 років. За його образним висловом, таким чином українське суспільство тестують перевіркою «на вошивість».

Додамо, станом на 25 лютого, як відзначила на форумі віце-прем’єр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, в окупованому Криму налічується 12 загиблих, 17 зниклих безвісти, 39 політв’язнів, 10 з яких вже засуджено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply