Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Реалістична версія російських побрехеньок

Автор:

|

Серпень 11, 2016

|

Рубрика:

Реалістична версія російських побрехеньок

ARMIAN

Вона з’явилася в інтернет-ресурсах 11 серпня і насправді має вигляд більш реалістичний, ніж запропонована російською Федеральною службою безпеки (ФСБ) інтерпретація так званого «терористичного» інциденту в Криму. Дарма аналітики порівнювали здійснений Москвою галас з інсценованим 31 серпня 1939 року нападом начебто польських екстремістів на німецьку радіостанцію в Ґляйвіці, що послужило приводом до початку Другої світової війни. Усе виявилося набагато банальнішим. Як твердить сайт LB.ua, посилаючись на неназване джерело, стрілянину в Криму влаштували п’яні військовослужбовці збройних сил Російської Федерації.

Спершу вони в ніч з 6 на 7 серпня неподалік КПП «Армянськ» відкрили вогонь по катерах, на яких підпливли прикордонники. Ті почали стріляти у відповідь. У підсумку загинув прикордонник, четверо (один армієць і троє прикордонників) поранені. Через добу російські військові знову затіяли стрілянину на КПП «Армянськ». Цього разу по цивільному автомобілю. У ньому пара молодих людей їхала до родичів у Херсонську область. За словами джерел, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, військові зажадали якихось додаткових документів, спровокували сварку, а потім відкрили вогонь. Дівчина отримала легке поранення, а в хлопця потрапило 6 куль. П’ятеро винуватців стрілянини розбіглися, затримано лише трьох.

Як відомо, 7 серпня Росія призупинила роботу всіх пунктів пропуску до Криму начебто через стрілянину на адміністративній межі півострова з континентальною Україною. Зауважимо, без пояснення причин. Найімовірніше, далі все мало такий вигляд. Три дні Кремль міркував, як усе це пояснити, а потім комусь стрільнула в голову ідея: «А давайте скажемо, що це теракт української військової розвідки». От і сказали. Не маючи жодних доказів.

На світлині: пункт пропуску «Армянськ».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply