Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Рація і фальстарт Петра Порошенка

Автор:

|

Квітень 03, 2016

|

Рубрика:

Рація і фальстарт Петра Порошенка

MICT_n__16-04-03__03_знов НьюЙоркТаймс

Інтернетом жваво поширюється новина, що журналіст «Голосу Америки» Тетяна Ворожко заступилася за Президента України в контексті його висловів на адресу New York Times. Хоча коректніше було б казати не «заступилася», бо вона скоріше прояснює ситуацію, як учасник прес-конференції Порошенка. І вважає, що він правий по суті, хоча висловився у дуже помилковій формі. На думку Тетяна Ворожко,

західні ЗМІ таки є одним з інструментів отієї гібридної війни Однак навряд чи варто підозрювати їх у злому умислі. Не вина, а біда авторів в тому, що вони все ще залишаються у полоні віджилих міркувань про Україну як частину Росії, а також перебувають під впливом сучасної російської пропаганди.

«Чи є власне ця стаття елементом гібридної війни? – Розмірковує Тетяна Ворожко на своїй сторінці у Facebook. – Не знаю. У ній немає нічого такого, про що не говорять у Вашингтоні, можливо, окрім вислову «корупційне болото». Якщо б Порошенко сказав, не хочу коментувати дану статтю, але …далі по тексту, то все було б абсолютно правильно і доречно… До того ж відразу після прес-конференції в кулуарах самміту Порошенко мав їхати на ефір на телеканал «Фокс», то напевно був готовий особисто взяти участь у цій гібридній війни і зробив фальстарт».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply