Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Рашистські окупанти убили двох мирних мешканців

Автор:

|

Травень 18, 2018

|

Рубрика:

Рашистські окупанти убили двох мирних мешканців

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський у п’ятницю, 18 травня, повідомив у мережі Facebook скорботну звістку – під час ворожого обстрілу житлових кварталів Троїцького загинув 13-річний хлопчик та його батько, а мати і старший син отримали поранення. Мирні люди приїхали на дачу відпочити. Але вночі бойовики відкрили вогонь. Довелося чимало часу просидіти у підвалі. Коли ж вирішили, що небезпека минула й вийшли нагору, вибухнув ще один снаряд…

«Висловлюю свої глибокі співчуття родині та усім їхнім близьким. Молимося за жінку, щоб дав їй сил жити і опікуватися старшою дитиною. Загиблим хлопчику та його татові – вічна пам’ять та вічний спокій. А рашисти обов’язково триматимуть відповідь за свої вчинки – на небі, і на землі», – написав Павло Жебрівський.

Через загострення ситуації у Донецькій та Луганській областях і застосування російсько-терористичними військами артилерії відбулась позапланова робоча зустріч Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва з першим заступником голови Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ) Александром Хугом. Український генерал закликав авторитетного дипломата вплинути на російські окупаційні війська та незаконні збройні формування з метою припинення обстрілів підконтрольної Уряду України території, а особливо із заборонених Мінськими угодами видів озброєння.

З оприлюдненого 18 травня зведення прес-центру Операції Об’єднаних сил (ООС) дізнаємося, що окупанти минулої доби 60 разів вели вогонь по українських підрозділах. Сім наших військовослужбовців зазнали поранень. Втрати загарбників, за даними розвідки становлять шість убитих та один поранений.

Світлина: перемовини Сергія Наєва з Александром Хугом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply