Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Ракетний обстріл півдня Ізраїлю

Автор:

|

Листопад 12, 2018

|

Рубрика:

Ракетний обстріл півдня Ізраїлю

Про нього провідні інформагенції світу розповідають у понеділок, 12  листопада. Бойовики палестинського руху ХАМАС впродовж години випустили по території Ізраїлю з сектора Гази понад 80 ракет. За іншими даними – сто.

За офіційною інформацією Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) частина ракет була перехоплена системою «Залізний купол». У місті Ашкелоні ракета потрапила у приватний будинок, завдавши йому серйозної шкоди. Про постраждалих не повідомляється. У місті Сдероті внаслідок обстрілу легкі поранення отримали три людини. Під мінометний обстріл потрапив автобус. На щастя, він був порожній. Однак одна людина при цьому отримала важкі поранення.

Ізраїльські ЗМІ повідомлять, що у лікарні на півдні країни потрапили 12 постраждалих. Один з них знаходиться у важкому стані. Медики почали переводити пацієнтів у підземні бомбосховища.

У відповідь літаки і вертольоти ЦАХАЛ завдали численних ударів по цілях на території сектора Гази. За даними ХАМАС, вбито мінімум три людини, в лікарні доставлено близько десяти постраждалих.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply