Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Райс закликала допомогти українцям захищатися зі зброєю в руках

Автор:

|

Березень 14, 2016

|

Рубрика:

Кондоліза Райс

Кондоліза Райс

Кондоліза Райс підтримує озброєння України, хоч і розуміє, чому нинішня влада США відмовляє Києву в постачанні летального зброї.

Екс-голова Держдепу вважає, що Вашингтон повинен допомогти українцям захищати себе зі зброєю в руках, хоча влада поки що не йде по цьому шляху. США і без передачі українцям зброї, одними тільки санкціями, а також завдяки низьким цінам на нафту, завдають серйозної шкоди російській економіці.

«Мінські угоди весь час порушуються, але США повинні бути терплячими і стояти на своєму», – підкреслила Кондоліза Райс.

Зробила вона зауваження і українській владі, відзначивши необхідність докладати більше зусиль для здійснення економічних перетворень у країні.

Нагадаємо, Конгрес США в 2015 році виділив з держбюджету країни близько 300 мільйонів доларів на військову допомогу Україні. Конгресмени підтримують поставку в Україну летальної зброї, але Білий дім категорично не згоден.

Барак Обама, який є основним противником озброєння України, не бачить в цьому кроці перспектив розв’язання конфлікту на Донбасі. В кінці цього року він буде замінений новим президентом, і політика США на зовнішній арені, в тому числі, по відношенню до України може змінитися.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply