Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Радикальні дії вірменської опозиції

Автор:

|

Квітень 14, 2018

|

Рубрика:

Радикальні дії вірменської опозиції

У суботу, 14 квітня, демонстранти, які виступають проти продовження влади лідера правлячої Республіканської партії Вірменії Сержа Саргсяна, захопили будівлю Громадського радіо. Очільник опозиційної партії «Громадянський договір» та ініціативи «Мій крок» Нікол Пашинян закликав протестувальників не робити образливих заяв на адресу працівників радіо і поліції. Він також вимагає виступу у прямому ефірі для звернення до громадськості. «Ми зараз тут протестуємо проти того, що величезна частина засобів масової інформації стала власністю сім’ї Сержа Саргсяна», – заявив опозиціонер.

За останніми повідомленнями у будівлі Громадського радіо припинилося електропостачання. Нікол Пашинян зачитав своє звернення для ЗМІ й опозиціонери покинули приміщення.

Вибори нового прем’єр-міністра Вірменії, в руках якого буде сконцентрована влада під час переходу країни до парламентської форми правління, повинні відбутися у парламенті 17 квітня. Правом висунення кандидата на цю посаду користується правляча Республіканська партія, що сформувала у законодавчому органі абсолютну більшість. Очолює цю політичну силу екс-президент Серж Саргсян, якому опозиція намагається перешкодити стати прем’єром.

Світлина: Серж Саргсян.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply