Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Радикальна партія увійде в коаліцію тільки на своїх умовах – Ляшко

Автор:

|

Березень 25, 2016

|

Рубрика:

Радикальна партія увійде в коаліцію тільки на своїх умовах – Ляшко

павр

Політична криза в Україні посилюється через те, що найбільш високопоставленим представникам державної влади ніяк не вдається зібрати нормальну більшість у Верховній Раді. Зважаючи на те, що провідні партії вже остаточно втратили довіру з боку населення, окремо взяті політичні сили вирішили, що тепер вони можуть диктувати власні умови виходу з ситуації.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко напередодні заявив про те, що він разом зі своїми соратниками увійде до складу нової коаліції виключно в тому випадку, якщо його вимоги будуть задоволені. Повністю погоджуватися на пропозиції Петра Порошенка чи Володимира Гройсмана він не має наміру.

Схожу позицію обрала і «Самопоміч». Вже остаточно ясно, що Андрій Садовий не бажає претендувати на посаду глави уряду, тому його політична сила може підтримати Володимира Гройсмана. Правда, при цьому також виставляються додаткові умови. Одна з найголовніших з них полягає в тому, щоб Генеральну прокуратуру України очолив неполітичний кандидат.

Тим часом західні партнери Києва виступають проти проведення на українському просторі дострокових виборів. Американський посол в Україні Джеффрі Пайетт аргументує свою позицію тим, що вибори автоматично загальмують і без того далеко не самий швидкий процес проведення реформ.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply