Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Радикальна акція херсонських активістів

Автор:

|

Серпень 01, 2018

|

Рубрика:

Радикальна акція херсонських активістів

Біля приміщення управління Національної поліції у Херсонській області й обласної прокуратури у середу, 1 серпня відбулася протестна акція, учасники якої застосували димові шашки. Таким чином вони підкріпили свою рішучу вимогу належним чином розслідувати резонансні випадки нападів у Херсоні.

Перш за все йшлося про замах на виконувачку обов’язків керуючого справами Херсонської міськради, відому у місті громадську діячку Катерину Гандзюк. Її 31 липня облили кислотою, біля її будинку. Це вже третій цього літа напад на відомих у Херсоні людей. У червні досі не встановлені особи атакували з ножем «автомайданівця» Віталія Устименка, того ж місяця двоє чоловіків побили головного редактора херсонського сайту «Мост» Сергія Нікітенка.

Радикальний метод учасників акції подіяв. Прокурор Херсонської області Віталій Тригубенко погодився зустрітися з протестувальниками саме після застосування ними димових шашок. Він пообіцяв, що усі випадки нападів на херсонських активістів будуть ретельно розслідувані.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply