Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

Рада Європи закликала уряд України мінімізувати ізоляцію Донбасу

Автор:

|

Березень 28, 2016

|

Рубрика:

Рада Європи закликала уряд України мінімізувати ізоляцію Донбасу
i

Нільс Мужнієкс

Верховний комісар Ради Європи Нільс Мужнієкс за результатами шостого протягом останніх двох років візиту в Українську державу закликав уряд України максимально зменшити ізоляцію Донбасу. Комісар побував у Києві і захопленому Донецьку минулого тижня.

«Я розумію, що це не просто, що не все під контролем України, але потрібно підтримувати контакти з громадянами того регіону, намагаючись утримати їх серця і думки заради інтересів перспективного покоління Української держави», – заявив Мужнієкс.

Комісар також підкреслив, що життя в Донецьку стало спокійніше, однак відчуття ізоляції постійно підвищується.

Блокада тимчасово захоплених територій Донецької та Луганської областей не приймається до розгляду в якості варіантів вирішення ситуації на Донбасі, заявив глава Української держави Петро Порошенко.

Президент країни розкритикував ідею на деякий час ізолювати так звані Донецьку і Луганську народні республіки, щоб підвищити сили для перспективного їх повернення.

Як вважає глава Порошенко, Українська держава зобов’язана боротися за названі землі вже сьогодні. «Для мене позиція розкидання землями України абсолютно не прийнятна. Ми зобов’язані об’єднатися і боротися за повернення Донбасу, а також вживати всі можливі заходи для повернення Кримського півострова», – підкреслює він.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply