Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Рабовласництво ХХІ століття

Автор:

|

Квітень 11, 2017

|

Рубрика:

Рабовласництво ХХІ століття

Про нього 11 квітня розповідає агенція «УНІАН». А першоджерелом інформації є Міжнародна організація з міграції (МОМ). Вона повідомила про діяльність работоргівців у Лівії, посилаючись на свідчення жертв, які змогли залишитися живими. Окремі факти ставали відомими й раніше. Однак зараз це стало настільки звичним явищем, що вже відбувається абсолютно відкрито. «Останні повідомлення про «ринки рабів» для мігрантів можна додати до довгого списку обурливих подій», – прокоментував ситуацію у Лівії представник МОМ Мохаммед Абдікер.

34-річний сенегальський мігрант, якому вдалося вибратися з Лівії, вказував, що його разом із групою інших біженців продав водій автобуса. Транспортнику заплатили за проїзд до узбережжя Середземного моря, однак він сказав, що посередник не передав йому гроші – тому продав людей.

Ця розповідь підтверджується й іншими схожими свідченнями, зібраними в Африці та Європі. Мігрантів доставляють в імпровізовані в’язниці, де змушують безкоштовно працювати з мінімальним харчування, доки представники «господарів» звертаються до родичів за викупом.

Зазначимо, Лівія є одним з основних маршрутів для тих африканців, які мріють потрапити в Європу. У країні діють спеціалізовані групи нелегальних перевізників. І що найбільш трагічно – МОМ стверджує, що ситуація у Лівії для мігрантів буде погіршуватися й надалі.

На світлині REUTERS: мігранти з Гамбії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply