Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

П’яте одруження колишнього канцлера

Автор:

|

Січень 25, 2018

|

Рубрика:

П’яте одруження колишнього канцлера

Герхард Шредер, який очолював уряд Німеччини перед Анґелою Меркель, збирається восени цього року знову одружитися. Про це сам екс-канцлер заявив у четвер, 25 січня. Але при цьому зазначив, що рішення щодо місця і точного часу церемонії ще не прийняте.

Обраницею 73-річного Герхарда Шредера є громадянка Південної Кореї 48-річна Кім Со Йон. Вона працює представником німецької інвестиційної компанії NRW.Invest і вже підтвердила інформацію про весілля за запитом інформаційної агенції DPA.

Тим часом сам колишній німецький канцлер спростував слова своєї четвертої дружини Доріс Шредер-Кьопф про те, що «приводом, хоча і не єдиною причиною» їх остаточного розриву стало його нове кохання. Вони одружилися у 1997 році, а подали на розлучення у 2016-му. Є інформація, що процес розірвання шлюбу ще не завершений. То чи стане вільним до запланованого на осінь п’ятого одруження Герхард Шредер? Наразі його в жарт називали «аудімен», адже на логотипі німецької автомобільної компанії Audi зображено чотири кільця. Якщо їх стане п’ять, то це вже нагадуватиме емблему Олімпійських Ігор.

Світлина АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply