Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 27, 2022

Путінські байкери пролізли до Центральної Європи

Автор:

|

Травень 08, 2016

|

Рубрика:

Путінські байкери пролізли до Центральної Європи

MICT_n__16-05-08__03_байкери

Їх не пускали до Польщі та Литви, а тепер чуємо, що вони їдуть автошляхами Словачини та Чехії. Мотоциклетний клуб «Нічні вовки» нерідко характеризують як російсько-шовіністичний і навіть екстремістський. У їхній компанії бачили президента Володимира Путіна. А  зараз приголублені Кремлем байкери  здійснюють мотопробіг «Дороги Перемоги – на Берлін».

В Інтернеті вже звинуватили кількох осіб з антимайданівських політичних кіл Закарпаття, які начебто допомогли учасникам пробігу перетнули словацький кордон. Якщо це справді так, винних треба покарати за сприяння агітбригаді російської агресії.

Водночас варто глянути на проблему і під іншим кутом. Богу дякувати, що забралися! Чи нам треба, щоб смерділи тут газами своїх мотоциклів та власним шовіністичним духом? Але тоді виникає інше запитання. Як вони потрапили в Україну? Хтось пустив! В той час як поляки й литовці «вовкам» принципово закрили свої дороги. Найближчий шлях з Білорусі на Закарпаття пролягає через Волинську та Львівську області, де так гордяться українським патріотизмом. І їдуть байкери з диким гуркотом, не почути неможливо. Отож, довгим повинен бути перелік покараних за мандрівку посланців агресора українською землею!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply